Filmy
Jak karmienie piersią wpływa na dziecko i czy dieta matki może mieć wpływ na problemy skórne dziecka? Położna Agnieszka Mińko zdradzi dzisiaj fakty i mity dotyczące karmienia. #WspieramyWasod1dnia
17
34
Czy moje dziecko rozwija się prawidłowo? Tematykę kolejnych etapów rozwoju dziecka i wątpliwości związanych z każdym z nich przybliży nam dzisiaj dr pediatrii Łukasz Durajski. #WspieramyWasod1dnia
11
37
Wspieramy Was od 1. dnia
13
12
Posty

Po goleniu i depilacji, na codzienne podrażnienia i zaczerwienienia, na zadrapania i mikrouszkodzenia skóry, również atopowej... Trudno jednym tchem wymienić wszystkie zastosowania kremu naprawczego Emolium CICA z aktywnymi minerałami, ceramidami i skwalanem. To niezawodne SOS dla skóry wrażliwej powinno się znaleźć w każdej łazience.

Obraz może zawierać: 1 osoba, tekst „emolium TOSIĘCZUJE To SIĘ CZUJE emolium sos po zabiegach dnia życia 05 2008 zaczerwieniona, wrażliwa CICA KREM NAPRAWCZY”

Dziewczyny, znacie Piggypeg? Jeżeli nie, koniecznie poznajcie laureatki nagrody Ofeminin w kategorii Beauty Influencer! Zobaczcie ich opinię o Emolium PURE Emulsja do ciała To produkt, którego kompozycja opiera się w 98% na składnikach pochodzenia naturalnego. Możesz nią pielęgnować nawet delikatną skórę niemowląt już od 1. dnia życia! Gratulujemy nagrody i dziękujemy za opinię!