Strona główna / O emolientach / Opinie użytkowników

O emolientach

Zadaj pytanie


Jeśli masz problemy ze skórą lub chcesz dowiedzieć się więcej o Emolium, zadaj nam pytanie.

więcej

Skuteczność potwierdzona badaniami


Poznaj wyniki badań.

więcej


Użytkowniczki portalu parenting.pl m.in. tak oceniły Emulsję do kąpieli Emolium:

"Ania:
Skuteczność – 5 , wygoda stosowania – 5, zapach – 5, wydajność – 5
Jego stosowanie przypadło akurat na czas silnego podrażnienia skóry na udach mojej piecioipóletniej córki. Olejek bardzo dobrze nawilżał skórę, wspomagając gojenie chorych miejsc. Zarówno córka jak i syn domagali się kąpieli w „miłej wodzie”, pomimo że zdecydowanie są zwolennikami kąpieli z pianą, której tu nie mieli. Plus za dołączoną miarkę ułatwiająca dozowanie płynu. Produkt polecam zwłaszcza na trwający już czas jesienny, kiedy skóra dzieci narażona na wysuszanie (wiele warstw ubrań i tym samym mniejsza przewiewność, sucho w ogrzewanych pomieszczeniach). Do uzupełnienia wieczornych zabiegów kosmetycznych zamierzam dokupić emulsję do ciała Emolium.

Renata:
Skuteczność – 5, wygoda stosowania – 5, zapach – 5, wydajność – 5
Nie mam jeszcze dzieci, ale emolientów używam od zawsze. Mam bardzo suchą skórę, często podrażnioną, którą trudno nawilżyć zwykłymi mleczkami dla dorosłych. Emulsję Emolium łatwo wlać do wanny i odmierzyć właściwą ilość, skóra jest pięknie natłuszczona, nawilżona a co najważniejsze kosmetyk bardzo łatwo łagodzi wszelkie podrażnienia. Polecam ją wszystkim z problemami skórnymi."
Źródło: "Emulsja do kąpieli Emolium [test]", 29/09/2010, http://parenting.pl/portal/teksty/emulsja-do-kapieli-emolium-test

Przeczytaj cały artykuł na portalu parenting.pl.


Podziel się swoją opinią o produktach Emolium, napisz do nas na adres emolium@emolium.pl.