Perrigo Poland Sp. z.o.o.

Bycie mamą i tatą to zupełnie nowa bajka ale wiemy, że dacie radę!

Bycie Mamą i Tatą to zupełnie nowa bajka i inne niż dotychczas życie. To szczególny czas w życiu każdego rodzica, który wiąże się z małymi radościami i dużym stresem, ale wiemy, że doskonale dacie sobie radę! Wspieramy Was od 1. dnia!

Zobacz więcej


Bycie Mamą i Tatą to zupełnie nowa bajka i inne niż dotychczas życie. To codzienny kalejdoskop emocji, pięknych i wzruszających, wesołych i niełatwych momentów. Pierwsza pełna strachu kąpiel, pierwsza zjedzona samodzielnie kaszka, po której trzeba posprzątać całą kuchnię czy też pierwszy wspólny spacer. To szczególny czas w życiu każdego rodzica, który wiąże się z małymi radościami i dużym stresem.

Rodzicielstwo zaskakuje i zmienia życie rodziców niemal w każdym możliwym aspekcie. Emocje, które wówczas im towarzyszą, mogą przebiegać jak sinusoida - od euforii po zwątpienie. To naturalne, bo każdy dzień stawia przed nimi nowe wyzwania. Jednym z najbardziej potrzebnych młodym rodzicom elementów,  w ich codziennym życiu z nowym członkiem rodziny, jest wsparcie. Z myślą o tym, marka Emolium® realizuje drugą edycję kampanii „Wspieramy Was od 1. dnia”.

Śledź wszystkie aktualności klikając tutaj!

Wspierają nas

Wejdź

Aktualności

Wejdź

Dla mediów

Wejdź

EMO/MP/2020/215